Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

SZKA

2017/2018

2017_2018_SFP SZKA

2017_2018_Hatarozat_SZKA

2018/2019

2018_2019_SFP_SZKA

2018_2019_Hatarozat_SZKA

2019/2020

SZKA_1920_SFP

SZKA_1920_határozat

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

2021/2022

SZKA_Határozat

 SZKA_Kérelem

 

Abda-Projekt Kft.

2017/2018

Utánpótlás-nevelés

SFP 2017_18_SFP_Abda

Határozat 017_18_Határozat_Abda

Abda_1718_Hossz1_SFP.pdf

Hosszabbítás határozat 2017_18_hosszabbítás_határozat_Abda

Csarnoképítés

AP_1718_Csarnok_SFP.pdf

AP_1718_csarnok_hatarozat.pdf

Hosszabbítás SFP  2017_18_SFP_csarnok_hosszabbítás_ABDA

Hosszabbítás határozat  2017_18_Abda_csarnok_hosszabbítás_Határozat

HOSSZABBÍTÁS 2 – SFP 

HOSSZABBÍTÁS 2 – Határozat 

2018/2019

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

ABDA_1819_hossz1_SFP.pdf

ABDA_1819_hossz1_hatarozat.pdf

2019/2020

ABDA_1920_SFP.pdf

Abda_1920_Hatarozat.pdf

 

2020/2021
Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

2021/2022

2021/2022_ABDA-PROJEKT_Határozat

2021/2022_ABDA-PROJEKT_kérelem

 

KapuSport Kft.

2017/2018

Utánpótlás-nevelés

SFP 2017_18_SFP_Kapu

Határozat 2017_18_Határozat_Kapu

KapuSport_1718_hossz1_SFP

Hosszabbítás határozat 2017_18_hosszabbító Határozat_Kapu

Csarnoképítés

SFP 2017_18_CSARNOK_SFP_Kapu

Határozat 2017_18_CSARNOK_Határozat_Kapu

KS_1718_csarnok_hossz1_SFP

KS_1718_csarnok_Hossz1_határozat

        KS_1718_UF_HOSSZ2_HP_SFP

        KS_1718_UF_HOSSZ2_Hatarozat.pdf

2018/2019

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

KS_1819_HOSSZ1_SFP.pdf

KS_1819_HOSSZ1_hatarozat.pdf

2019/2020

KS_1920_SFP.pdf

KS_1920_Hatarozat.pdf

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

2021/2022

 2021/2022_KAPUSPORT_kérelem

 

MIZSE-SPORT Kft.

2016/2017

Mizse_1617_SFP

MIZSE_1617_hatarozat

MIZSE_1617_HOSSZ1_SFP

MIZSE_1617_hossz1_hatarozat

MIZSE_1617_hossz2_SFP

MIZSE_1617_hossz2_hatarozat

MIZSE_1617_HOSSZ3_SFP_HP.pdf

MIZSE_1617_HOSSZ3_hatarozat.pdf

2018/2019

MIZSE 1819 SFP

MIZSE_1819_Hatarozat

2019/2020

MIZSE_1920_SFP.pdf

MIZSE_1920_hatarozat.pdf

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

2021/2022

MIZSE_Sport_Határozat

MIZSE_Sport_Kérelem

 

PÉR SPORT Kft.

2016/2017

SFP 2016_17_SFP_PÉR

Határozat  2016_17_Határozat_PÉR

Módosítás SFP  2016_17_SFP_módosítás1_PÉR

Határozat módosítás 2016_17_határozat_módosítás1_PÉR

PÉR_1617_HOSSZ2_SFP

Hosszabbítás 2 határozat 

PER_1617_HOSSZ3_HP_SFP.pdf

PER_1617_HOSSZ3_hatarozat.pdf

2018/2019

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

PER_1819_HP_SFP.pdf

PER_1819_hatarozat.pdf

2019/2020

PER_1920_SFPHP.pdf

PER_1920_hatarozat.pdf

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

2021/2022

PÉR_2021/2022 Határozat

 PÉR_2021/2022 Kérelem

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2017/2018

SFP:   2017_18_SFP_RaabAréna

Határozat:  2017_18_Határozat_RaabAréna

 

RAAB Aréna Kft. - Tárgyi eszköz beruházás program
2020/2021

 RaabArena_Határozat_2021

 

2018/2019

Utánpótlás-nevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna  

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

RAAB_1819_HOSSZ1_HP_SFP.pdf

RAAB_1819_HOSSZ1_Hatarozat.pdf

2019/2020

RAAB_1920_HP_SFP.pdf

RAAB_1920_hatarozat.pdf

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

 

2021/2022

RAAB_ARÉNA_Határozat_2021/2022

RAAB_ARÉNA_Kérelem_2021/2022

 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2018/2019

Utánpótlás-nevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

SK_jovahagyo_1819_amator.pdf

SK_1819_HOSSZ1_HP_SFP.pdf

SK_1819_HOSSZ1_hatarozat.pdf

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

HATÁROZAT SK_csarnok_1819_hatarozat.pdf

SK_1819_UF_HOSSZ1_SFP

SK_1819_UF_HOSSZ1_határozat

2019/2020

SK_1920_Hatarozat.pdf

SK_1920_SFP.pdf

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

 

2021/2022

Sopronkövesd_határozat

Sopronkövesd_kérelem

 

TÉ-T Projekt Kft.

2017/2018

Utánpótlás-nevelés

SFP  2017_18_SFP_TÉT

Határozat  2017_18_Határozat_Tét

TeT_1718_hossz1_sfp.pdf

Hosszabbítás határozat   2017_18_HOSSZ_Határozat_Tét

Csarnoképítés

TeT_1718_hossz1_sfp

Határozat  2017_18_CSARNOK_Határozat_Tét

TeT_1718_csarnok_hossz1_sfp

TeT_1718_csarnok_hossz1_hatarozat.pdf

TeT_1718_UF_HOSSZ2_SFP.pdf

TeT_1718_UF_HOSSZ2_hatarozat.pdf

2018/2019

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

TeT_1819_HOSSZ1_SFP.pdf

TeT_1819_HOSSZ1_hatarozat.pdf

2019/2020

TéT_1920_SFP

TéT_1920_határozat

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

 

2021/2022

TÉT_2021/2022 Határozat

TÉT_2021/2022 Kérelem

Mérkőzés eredmények


NBI/B

                            

 

               


U18 JUNIOR

                            

                       

 


U16 KADET

                  


U14 SERDÜLŐ

 
                     

 


U12 GYEREK

                    

                         

 

A hónap játékosa

         2021. SZEPTEMBER    
         U18  JUNIOR              

Milkovics 18
Milkovics Réka

"Réka a junior selejtező első és második forduljában is igazi vezére volt a csapatnak. Támadásban kiemelkedő megoldásai mellett jól szolgálta ki társait, és védekezésben is alapillére volt az együttesnek." 

Edzés elérhetőségeink

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:      Éves értékelés 2020/21 szezon

 
CSAPATOK:

 

NBI/B- EGYETEMI

Helyszín: Széchenyi István Egyetemi nagycsarnok

Időpontok:

Hétfő 18:30-20:00 Edzőcsarnok          
Kedd 18:30-20:00 Edzőcsarnok         
Szerda 18:30-20:00 Edzőcsarnok
Csütörtök 17:45-től Kondi- edzőcsarnok
Péntek     18:30-20:00 Edzőcsarnok


EDZŐK:
Barthalos István 

Balla Dóra 


JUNIOR 
 

Időpontok:

Hétfő 18:00-20:00 Bercsényi          
Kedd 18:00-20:00 Bercsényi
Szerda 18:00-20:00 Bercsényi
Csütörtök 18:00-20:00 Bercsényi
Péntek     17:30-19:00 Nádor iskola
           

EDZŐ
Junior: Tullner Krisztián 


 

KADET  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 
Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:45-18:30  Kiscsarnok
Szerda 17:00-18:30  Apáczai
Csütörtök  15:00-16:30  Yakuza
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok


EDZŐK: 

Gálos László
Jakubovics Dóra
 

 
SERDÜLŐ U14 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:00-16:45  Edzőcsarnok
Kedd 16:00-17:30  Apáczai
Szerda 15:00-16:30  Yakuza
Csütörtök 15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
EDZŐK:
Boda István
Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

EDZŐK: 
Marosvölgyi Anita
Gálosné Farkas Andrea



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd 

Szerda

Csütörtök

17:30-19:00

18:00-19:30

16:30-18:00

 
EDZŐK:
Salamon Endre
Perjámosi-Szabó Krisztina
Zakariás Péter



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ:
Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Hétfő 14:45 -16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Szerda 14:45-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ:
Zakariás Péter

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: 
Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola és Gyakorló iskola tanulóinak)
Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: 
Hétfő 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Péntek 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Edző:
Perjámosi-Szabó Krisztina


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 

Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +3620/9116911
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36 20/9116911 

               +3670/2668130

E-mail        noikosar.up@gmail.com , kosarlabda2010@gmail.com