Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:45-18:30  Kiscsarnok
Szerda 17:00-18:30  Apáczai
Csütörtök  15:00-16:30  Yakuza
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok

EDZŐK: 

Gálos László (vezetőedző)

Jakubovics Dóra (edző)

Kószás Kriszta (atlétika edző)

Sebestyén Balázs (erőnléti edző)

Kiss László (erőnléti edző)

Dobri Tamás (gyuró)



Játékosok:

1 Bakó Csenge 2008
2 Berzák Bianka 2007  
3 Csapó Dzsenifer 2007  
4 Dénes Nóra 2008  
5 Gaál Fanni 2007  
6 Gálos Hanna 2009  
7 Gosztola Réka 2007  
8 Kozári Hanna 2008  
9 Kozma Kata 2007  
10 Lép Izabella 2008  
11 Nagy Iringó 2007  
12 Neilinger Jázmin 2007  
13 Rigó Dorina 2009  
14 Smuk Abigél 2008  
15 Stelczer Kinga 2007  
16 Szamos Zóra 2006  
17 Szilágyi Csenge 2007  
18 Tóth Noémi 2007




Mérkőzés eredmények



U18 JUNIOR

                                            

             Uni Gyor77 -68 Kecskeméti KC        

 


U16 KADET

               Szombathelyi egyetem kosár   37-61 Uni Gyor

                Uni Gyor  60-49 KOSÁRALBDA AKADÉMIA PÉCSA


U14 SERDÜLŐ

 
                   KOSÁRALBDA AKADÉMIA PÉCSA  73-53Uni Gyor

                     VASAS   73-43 Uni Gyor

                   ZSÍROS AKADÉMIA KŐBÁNYA 65-48 Uni Gyor

U14 SERDÜLŐ B

                VASAS  85-57Uni Gyor

                 Uni Gyor 43-85 Szegedi egylet


U12 GYEREK

             Uni Gyor 77-25 ZTE logo

                    Uni Gyor 112-10 OROSZLÁNYI SPORT EGYLET

                         

 

A hónap játékosa

         2022. ÁPRILIS
         U14 SERDÜLŐ           

Rigó Dorina 
 
Rigó Dorina

 

Dorina a serdülő csapat meghatározó játékosa, aki idén már a kadett korosztályban is kipróbálhatta magát. Küzdőszelleme, harciassága nem ismer lehetetlent. Ponterős, a mérkőzéseken stabil teljesítményre képes. Akarata és nyerni akarása példaértékű.

 
 

Edzés elérhetőségeink

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:      Éves értékelés 2020/21 szezon

 
CSAPATOK:

 

NBI/B- EGYETEMI

Helyszín: Széchenyi István Egyetemi nagycsarnok

Időpontok:

Hétfő 18:30-20:00 Edzőcsarnok          
Kedd 18:30-20:00 Edzőcsarnok         
Szerda 18:30-20:00 Edzőcsarnok
Csütörtök 17:45-től Kondi- edzőcsarnok
Péntek     18:30-20:00 Edzőcsarnok


EDZŐK:
Barthalos István 

Balla Dóra 


JUNIOR 
 

Időpontok:

Hétfő 18:00-20:00 Bercsényi          
Kedd 18:00-20:00 Bercsényi
Szerda 18:00-20:00 Bercsényi
Csütörtök 18:00-20:00 Bercsényi
Péntek     17:30-19:00 Nádor iskola
           

EDZŐ
Junior: Tullner Krisztián 


 

KADET  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 
Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:45-18:30  Kiscsarnok
Szerda 17:00-18:30  Apáczai
Csütörtök  15:00-16:30  Yakuza
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok


EDZŐK: 

Gálos László
Jakubovics Dóra
 

 
SERDÜLŐ U14 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:00-16:45  Edzőcsarnok
Kedd 16:00-17:30  Apáczai
Szerda 15:00-16:30  Yakuza
Csütörtök 15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
EDZŐK:
Boda István
Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

EDZŐK: 
Marosvölgyi Anita
Gálosné Farkas Andrea



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd 

Szerda

Csütörtök

17:30-19:00

18:00-19:30

16:30-18:00

 
EDZŐK:
Salamon Endre
Perjámosi-Szabó Krisztina
Zakariás Péter



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ:
Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Hétfő 14:45 -16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Szerda 14:45-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ:
Zakariás Péter

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: 
Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola és Gyakorló iskola tanulóinak)
Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: 
Hétfő 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Péntek 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Edző:
Perjámosi-Szabó Krisztina


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 

Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO 

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

2021/2022

SZKA_Határozat

SZKA_Kérelem

 

2022/2023

 SZKA_HATÁROZAT

SZKA_KÉRELEM

 

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

2021/2022

 2021/2022_ABDA-PROJEKT_Határozat

2021/2022_ABDA-PROJEKT_kérelem

 

2022/2023

ABDA_HATÁROZAT

 ABDA_KÉRELEM

 

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

2021/2022

2021/2022_KAPUSPORT_kérelem 

 

2022/2023

KAPUVÁRSPORT_HATÁROZAT

KAPUVÁRSPORT_KÉRELEM

 

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

2021/2022

MIZSE_Sport_Határozat

MIZSE_Sport_Kérelem

 

2022/2023

MIZSE_HATÁROZAT

MIZSE_KÉRELEM

 

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

2021/2022

PÉR_2021/2022 Határozat

PÉR_2021/2022 Kérelem

 

2022/2023

PÉR_HATÁROZAT

PÉR_KÉRELEM

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

 

RAAB Aréna Kft. - Tárgyi eszköz beruházás program

2020/2021

RaabArena_kérelem_2021

RaabArena_Határozat_2021

 

2021/2022

RAAB_ARÉNA_Határozat_2021/2022

RAAB_ARÉNA_Kérelem_2021/2022

 

2022/2023

 RAAB_HATÁROZAT

RAAB-KÉRELEM

 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

  

2021/2022

2021/2022_SOPRONKÖVESD_Határozat 

Sopronkövesd_kérelem

 

2022/2023

SOPRONKÖVESD_HATÁROZAT

SOPRONKÖVESD_KÉRELEM

 

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

 

2021/2022

TÉT_2021/2022 Határozat

TÉT_2021/2022 Kérelem

 

2022/2023

TÉT_HATÁROZAT

TÉT_KÉRELEM

 

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +3620/9116911
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36 20/9116911 

               +3670/2668130

E-mail        noikosar.up@gmail.com , kosarlabda2010@gmail.com