Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

2019/20


(2019.09.27)

 Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA     54:44


(2019.10.05)

 Széchenyi KA - PVSK Nemzeti Akadémia    66:74

 

2018/19

FÜZY -TAPODI, JUNIOR EMLÉKTORNA
(szeptember 8-9)

SZKA - KP BRNO 78-64
SZKA - BK ASK SLAVIA TRUNAVA 101-54

ZALAKAROSI JUNIOR TORNA 
(augusztus 20-21-22)

BEAC - SZKA 45-70
SZKA - KSC SZEKSZÁRD 61-73

Mérkőzés eredmények


NBI/B

                            

 

               


U18 JUNIOR

                            

                       

 


U16 KADET

                  


U14 SERDÜLŐ

 
                     

 


U12 GYEREK

                    

                         

 

A hónap játékosa

         2021. SZEPTEMBER    
         U18  JUNIOR              

Milkovics 18
Milkovics Réka

"Réka a junior selejtező első és második forduljában is igazi vezére volt a csapatnak. Támadásban kiemelkedő megoldásai mellett jól szolgálta ki társait, és védekezésben is alapillére volt az együttesnek." 

Edzés elérhetőségeink

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:      Éves értékelés 2020/21 szezon

 
CSAPATOK:

 

NBI/B- EGYETEMI

Helyszín: Széchenyi István Egyetemi nagycsarnok

Időpontok:

Hétfő 18:30-20:00 Edzőcsarnok          
Kedd 18:30-20:00 Edzőcsarnok         
Szerda 18:30-20:00 Edzőcsarnok
Csütörtök 17:45-től Kondi- edzőcsarnok
Péntek     18:30-20:00 Edzőcsarnok


EDZŐK:
Barthalos István 

Balla Dóra 


JUNIOR 
 

Időpontok:

Hétfő 18:00-20:00 Bercsényi          
Kedd 18:00-20:00 Bercsényi
Szerda 18:00-20:00 Bercsényi
Csütörtök 18:00-20:00 Bercsényi
Péntek     17:30-19:00 Nádor iskola
           

EDZŐ
Junior: Tullner Krisztián 


 

KADET  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 
Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:45-18:30  Kiscsarnok
Szerda 17:00-18:30  Apáczai
Csütörtök  15:00-16:30  Yakuza
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok


EDZŐK: 

Gálos László
Jakubovics Dóra
 

 
SERDÜLŐ U14 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:00-16:45  Edzőcsarnok
Kedd 16:00-17:30  Apáczai
Szerda 15:00-16:30  Yakuza
Csütörtök 15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
EDZŐK:
Boda István
Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

EDZŐK: 
Marosvölgyi Anita
Gálosné Farkas Andrea



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd 

Szerda

Csütörtök

17:30-19:00

18:00-19:30

16:30-18:00

 
EDZŐK:
Salamon Endre
Perjámosi-Szabó Krisztina
Zakariás Péter



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ:
Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Hétfő 14:45 -16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Szerda 14:45-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ:
Zakariás Péter

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: 
Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola és Gyakorló iskola tanulóinak)
Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: 
Hétfő 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Péntek 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Edző:
Perjámosi-Szabó Krisztina


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 

Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +3620/9116911
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36 20/9116911 

               +3670/2668130

E-mail        noikosar.up@gmail.com , kosarlabda2010@gmail.com