Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Vasárnap került megrendezésre az első gyerek forduló a 2021/2022 -es bajnokságban. A lányok hazai rendezésű tornán léphettek először pályára , Sajnos zárt kapuk mögött, de az idei évben a kedves szülők élőben nézhetik végig az internet segítségével.
Mindkét mérkőzésen ügyesen. gyorsan játszottunk, mindenkinek sikerült megvalósítani az újabb és újabb feladatokat. 
Eredményes játék után felkerültünk az "A" csoportba ahol minden tudásunkra szükségünk lesz.
Eredmények:
SZKA Győr - Mvm OSE 76-42
 Gaál N. 16, Nagy J. 15, Rákosi E. 11, Balogh L. 8, Németh 6, Fodróczi 5, Bélafalvi D. 5, Nováky 3, Endrédi G. 3, Baranyai Zs. 2, Tapodi T. 2, Tóth A.,
 
Soproni Sportiskola - SZKA Győr  9-85
Bélafalvi Dóra 25, Baranyai Zs. 16, Nagy J. 12, Németh N. 7, Gaál N. 6, Rákosi E. 5, Endrédi G. 5, Nováky Zs. 4, Lévai L. 2, Fodróczi F. 2, Tóth A. 1, Balogh L., 

Mérkőzés eredmények


NBI/B

                            

 

               


U18 JUNIOR

                            

                       

 


U16 KADET

                  


U14 SERDÜLŐ

 
                     

 


U12 GYEREK

                    

                         

 

A hónap játékosa

         2021. SZEPTEMBER    
         U18  JUNIOR              

Milkovics 18
Milkovics Réka

"Réka a junior selejtező első és második forduljában is igazi vezére volt a csapatnak. Támadásban kiemelkedő megoldásai mellett jól szolgálta ki társait, és védekezésben is alapillére volt az együttesnek." 

Edzés elérhetőségeink

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:      Éves értékelés 2020/21 szezon

 
CSAPATOK:

 

NBI/B- EGYETEMI

Helyszín: Széchenyi István Egyetemi nagycsarnok

Időpontok:

Hétfő 18:30-20:00 Edzőcsarnok          
Kedd 18:30-20:00 Edzőcsarnok         
Szerda 18:30-20:00 Edzőcsarnok
Csütörtök 17:45-től Kondi- edzőcsarnok
Péntek     18:30-20:00 Edzőcsarnok


EDZŐK:
Barthalos István 

Balla Dóra 


JUNIOR 
 

Időpontok:

Hétfő 18:00-20:00 Bercsényi          
Kedd 18:00-20:00 Bercsényi
Szerda 18:00-20:00 Bercsényi
Csütörtök 18:00-20:00 Bercsényi
Péntek     17:30-19:00 Nádor iskola
           

EDZŐ
Junior: Tullner Krisztián 


 

KADET  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 
Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:45-18:30  Kiscsarnok
Szerda 17:00-18:30  Apáczai
Csütörtök  15:00-16:30  Yakuza
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok


EDZŐK: 

Gálos László
Jakubovics Dóra
 

 
SERDÜLŐ U14 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:00-16:45  Edzőcsarnok
Kedd 16:00-17:30  Apáczai
Szerda 15:00-16:30  Yakuza
Csütörtök 15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
EDZŐK:
Boda István
Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

EDZŐK: 
Marosvölgyi Anita
Gálosné Farkas Andrea



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd 

Szerda

Csütörtök

17:30-19:00

18:00-19:30

16:30-18:00

 
EDZŐK:
Salamon Endre
Perjámosi-Szabó Krisztina
Zakariás Péter



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ:
Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Hétfő 14:45 -16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Szerda 14:45-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ:
Zakariás Péter

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: 
Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola és Gyakorló iskola tanulóinak)
Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: 
Hétfő 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Péntek 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Edző:
Perjámosi-Szabó Krisztina


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 

Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +3620/9116911
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36 20/9116911 

               +3670/2668130

E-mail        noikosar.up@gmail.com , kosarlabda2010@gmail.com