Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Mérkőzés eredmények


NBI/B

                            CSATA DSE 70-64 unigyor logo rgb

 

               


U18 Junior

                            unigyor logo rgb  30-96 VASAS

                       

 


U16 Kadet

                  Gyakorló DSE 51-59 unigyor logo rgb


U14 Serdülő

 

                           Kanizsa DKK 73-60 unigyor logo rgb
                     

 


U12 Gyerek

                    OROSZLÁNYI SPORT EGYLET   78 -44  unigyor logo rgb  

                         unigyor logo rgb 70-59  RICSILLA logo

 

A hónap játékosa

         2021. MÁRCIUS    
          U12- GYEREK           

Takács Kata Bora
TAKÁCS KATA BORA

Kata az elmúlt hónapban stabil és kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott. Az edzéseken elvégzett munkája és a mérkőzéseken mutatott megbízhatósága példaértékű és kiemelendő!

Edzés elérhetőségeink

Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 

Nyári Napközis Kosárlabda Tábor!

 

Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők!

Az elmúlt évekhez hasonlóan a Széchenyi Kosárlabda Akadémia az idén is megszervezi napközis sporttáborát. Kosártáborunkba 8-12 éves (2010 – 2013 évben született) gyerekek jelentkezését várjuk.

Várjuk azok jelentkezését is, akik szeretnek mozogni, játszani, versenyezni és jó társaságban, sportolással kívánják tölteni a nyári szünet első hetét.

 

Tábor helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Apáczai Sportcsarnok (9022 Győr, Liszt F.u. 42.)

 

Időpont: 2021. június 21 – 25 és 2021. június 28 – július 2          

 

Megj.: Tervezzünk 2021. augusztus második felére is napközis tábort tartani, erről majd később tudunk tájékoztatni!


A tábor költsége: 16.000- Ft/hét.  A tábor hétfőtől péntekig tart.
Az összeget június 11-ig, az alábbi számlaszámra utalni szíveskedjék:

 Pannon Takarék 63200157-11094889-00000000 (megjegyzés rovat: Név, Napközi tábor)

A tábor reggel 8.00-tól 16.00 óráig tart, de már 7.30-tól várjuk a gyerekeket és 16.30-ig felügyeletet biztosítunk azoknak, akiknek a szülei nem tudnak 16.00 órára jönni.

Napközben ebédet kapnak a gyerekek.

A résztvevők mindegyike kap tábori pólót.

A foglalkozásokat a Széchenyi Kosárlabda Akadémia edzői tartják.

A táborban edzőként és vendégként is találkozhatnak a gyerekek az UNI Győr Mélyút női kosárlabda csapat játékosaival is.

A tábor tervezett napi programja:
07.30 – 08.45 érkezés a táborba     
09.00-12.00 edzések több csoportban
12.00-13.00 ebéd 
13.00-14.00 pihenő, érdekes programok
14.00 -16.00 edzés, csoportos és egyéni foglalkozások
16.00-16.15 szülői érkezés a gyerekért.
 
Jelentkezési határidő: május 31-ig!

Jelentkezési lapot az edzőktől, testnevelő tanároktól lehet kérni, illetve kérésre e-mailben is küldünk.


Érdeklődni és jelentkezni, illetve jelentkezési lapot igényelni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Salamon Endre
Tel: 06 20 507 5596

Dagmar Imbergerova

Tel: 06 70 266 8130

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

 
CSAPATOK:


NB1/B, Junior 
 

Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár
     

EDZŐK
Junior: Tullner Krisztián 
NB1/B: Ábrahám Márta


 

Kadet  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

 

Hétfő 15:00-17:00     Edzőcsarnok  
Kedd 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 15:00-16:00 Yakuza
Csütörtök  15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Boda István, Tullner Krisztián


Serdülő U14 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:15-16:45 Yakuza-Eto park

Kedd

15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00 Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

Kedd 16:00-17:00  
Csütörtök 16:00-17:00  
Péntek 16:00-17:00  
EDZŐK: Marosvölgyi Anita, Gálosné Farkas Andrea

 

 



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:
Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00
EDZŐK: Salamon Endre, Zakariás Péter

 



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:30-17:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ: Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Kedd 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Csütörtök 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ: Zakariás Péter
 
(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

 


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira
 
Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Varga Zsófi
 


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com