Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

         KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

          
      2019.05.11

      NB1/B

   


          ZTE logo   52:71   logo eredeti



                

szakmai igazgató:  Gálos László

erőnléti vezetőedző:  Kiss László


atlétika edző:  Kószás Kriszta


edzők:

egyetemi csapat:  Barthalos István

Nb1/B csapat:       Gálos László

junior csapat:        Gálos László

kadet csapat:        Tullner Krisztián

serdülő "A" csapat:     Fűzy-Antalovics Adél, Boda István Sebestyén

gyerek csapat
:    Sebestyén-Ádám Csilla

kenguru csapatok:  Zakariás Péter                                             (Nádor Tigrisek)
                               Marosvölgyi Anita                                       (Villámló Kovácsok)
                               Piszker Tibor                                                (Feketés Darazsak)
                               Viniczai Kata, Tullner Evelin                       (Harcias Kenguruk)
                               Laklóth Anna, Simon Anikó                       (Harcias Kenguruk)
                               Bakó László                                                  (Mórás Cápák)
                                                       

előkészítő csoportok:   Zakariás Péter                           (Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola)
                                    Marosvölgyi Anita                    (Kovács Margit Általános Iskola)
                                    Piszker Tibor                              (Fekete István Általános iskola)
                                    Viniczai Kata, Tullner Evelin     (Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ),
                                                                                         (Öves Kálmán Gyakorló Iskola)
                                    Laklóth Anna, Simon Anikó      (Tulipános Általános Iskola)
                                    Bakó László                                (Mórás Cápák)
                       

B33 csoport:                Laki Tibor

Szakmai vezetők:        Előkészítő+U11                     Gálosné-Farkas Andrea

                                    U12-14                                    Fűzy-Antalovics Adél

                                   U16-18                                     Tullner Krisztián

technikai vezetők:      Dagmar Imbergerova, Tóth Krisztina

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                    Kadet  bajnokság                       


             U14     Szlovák    Bajnokság           



 logo eredeti  2019.05.18   PIESTANSKE
44:24

  PIESTANSKE  2019.05.18  logo eredeti
  47
47:58


             U12    Szlovák      Bajnokság              


 logo eredeti  2019.05.18  BK Klonika Ivanka
                         10:00

 BK Klonika Ivanka 2019.05.18 logo eredeti
                                          11:45

A hónap játékosa

                Névtelen 2

Rozmán Lilla

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

 

Tájékoztató

Széchenyi Kosárlabda Akadémia Napközis Tábor




Helyszín
: Egyetem, Edzőcsarnok Tornaterme (9026 Győr, Egyetem tér 1.)

Időpont: 2019. június 17-21. (reggeli érkezés 7.30 – 9.00, délután 16.00-ig tartanak a foglalkozások, de kérésre 16.30-ig  tudjuk biztosítani a felügyeletet)
Étkezés: a táborban a gyerekeknek ebédet biztosítunk. A tízórait és uzsonnát igény szerint otthonról kell hozni. A gyerekeknél mindenképpen legyen sok folyadék, és egy kulacs vagy üveg, ami újratölthető. Cola és egyéb szénsavas cukros üdítők, energiaital, chips tilos!!!!!! Ajánljuk, hogy a táborozók hozzanak gyümölcsöt inkább tízóraira, és ha megoldható otthon reggelizzenek. Aki korábban jelezte, hogy ételallergiája van a gyermeknek, őt külön fogjuk tájékoztatni a konyhával való egyeztetés után.

Tervezett napi program:
07.30 – 08.45 érkezés a táborba      
09.00-12.00 edzések több csoportban 
12.00-13.00 ebéd (Bon Appetit Étteremben)
13.00-14.00 pihenő, filmnézés, érdekes programok 
14.00 -16.00 edzés, csoportos és egyéni foglalkozások 
16.00-16.15 szülői érkezés a gyerekért

A tábor szakmai vezetője: Fűzy-Antolovics Adél
A tábor első napján fogjuk a gyerekeket életkoruk, és kosárlabda tudásuk szerint csoportokba sorolni.


Felszerelés:

  • kosárlabda cipő vagy sportcipő
  • sport zokni
  • napi 2x sport ruházat (2 póló,1 rövidnadrág)
  • törölköző, esetleg szappan, tisztálkodási szerek, hajgumi lányoknak, fésű
  • papucs (az edzések között a nagy melegben kényelmesebb viselet)

    Kártyát, társasjátékot hozhatnak magukkal a gyerekek, lesz lehetőség játszani velük.
  • Jelentkezési lap
    Napközi tábor, tájékoztató

 

Csapatok:

NB1/B, Junior  
Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-18:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:00-16:30  (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Perjámosi-Szabó Kriszi, Simon Anaikó

U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
Edző: Piszker Tibor 


(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), Péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Hétfő 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Péntek 14:30 - 15:30 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1



TAO

 SZKA  2018/2019-es szezon

SFP:2018_2019_SFP_SZKA

Határozat: 2018_2019_Határozat_SZKA

  

ABDA Projekt 2018/2019-es szezon

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

  

KAPU Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

  

MIZSE Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_MIZSE

Határozat  2018_19_Határozat_MIZSE

 

 PÉR Sport 2018/2019-es szezon            

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

 

 RAAB Aréna 2018/2019-es szezon

Utánpótlásnevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

Csarnoképítés

SFP  2018_19_SFP_CSARNOK_RaabAréna

Határozat    Folyamatban

 

 SOPRONKÖVESDI  2018/2019-aes szezon

Utánpótlásnevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

Határozat Folyamatban

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

Határozat  Folyamatban

  

TÉT Projekt 2018/2019-es szezon

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com