Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd  17:30-19:00

Szerda

Csütörtök

18:00-19:30

16:30-18:00

EDZŐK:
Salamon Endre (edző)

Perjámosi-Szabó Krisztina (edző)

Zakariás Péter (edző)

Mérkőzés eredmények



U18 JUNIOR

                                            

             

 


U16 KADET

               

                


U14 SERDÜLŐ

 
                   

                     

                   

U14 SERDÜLŐ B

                


U12 GYEREK

             

                    

                         

 

A hónap játékosa

 2022. OKTÓBER
  U16          

 
Csapó Dzsenifer
Csapó Dzsenifer2 
A csapat kapitányaként nagyon sokat tett azért, hogy eredményes legyen csapatunk. Mentalitása, csapattársakkal való kapcsolattartása példaértékű!
Köszönjük Dzseni!

 

 
 

Edzés elérhetőségeink

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:      Éves értékelés 2020/21 szezon

 
CSAPATOK:

 

NBI/B- EGYETEMI

Helyszín: Széchenyi István Egyetemi nagycsarnok

Időpontok:

Hétfő 18:30-20:00 Edzőcsarnok          
Kedd 18:30-20:00 Edzőcsarnok         
Szerda 18:30-20:00 Edzőcsarnok
Csütörtök 17:45-től Kondi- edzőcsarnok
Péntek     18:30-20:00 Edzőcsarnok


EDZŐK:
Barthalos István 

Balla Dóra 


JUNIOR 
 

Időpontok:

Hétfő 15:30-17:00 Watt  Fitness          
Kedd 17:00-18:30 Egyetem edzőcsarnok
Szerda 15:30-17:00 Apáczai csarnok
Csütörtök 16:00-18:30 Egyetem edzőcsarnok
Péntek     15:00-17:00 Egyetem edzőcsarnok
           

EDZŐ
Junior: Tullner Krisztián 


 

KADET  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 
Hétfő 16:45-18:30  Kiscsarnok
Kedd 16:00-18:30  Kiscsarnok
Szerda 15:30-17:00  Watt Fitness
Csütörtök  16:00-18:00  Nádorvárosi iskola
Péntek 15:00-17:00 Kiscsarnok


EDZŐK: 

Gálos László
Chroméj Hajnalka
 

 
SERDÜLŐ U14 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Watt Fitness, Apáczai csarnok
Időpontok: 
Hétfő 15:00-16:45  Edzőcsarnok
Kedd 16:00-17:30  Apáczai
Szerda 15:30-17:00  Watt Fitness
Csütörtök 15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
EDZŐK:
Gálosné Farkas Andrea
Jakubovics Dóra


Gyerek U12
Helyszín: Nádorvárosi Ének-zenei Általános Iskola ( Győr, Kálvária u.20.)
Időpontok: 

EDZŐK: 
Salamon Endre
Zakariás Péter



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:

Kedd 

Szerda

Csütörtök

17:30-19:00

18:00-19:30

16:30-18:00

 
EDZŐK:
Salamon Endre
Zakariás Péter



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:00-16:00 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ:
Chroméj Hajnalka 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Hétfő 14:45 -16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Szerda 14:45-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ:
Zakariás Péter

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: 
Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola és Gyakorló iskola tanulóinak)
Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: 
Hétfő 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Péntek 14:00-15:30 Apáczai tornaterme
Edző:
Chroméj Hajnalka


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 

Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO 

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

2021/2022

SZKA_Határozat

SZKA_Kérelem

2022/2023

 SZKA_HATÁROZAT

SZKA_KÉRELEM

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

2021/2022

 2021/2022_ABDA-PROJEKT_Határozat

2021/2022_ABDA-PROJEKT_kérelem

2022/2023

ABDA_HATÁROZAT

 ABDA_KÉRELEM

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

2021/2022

2021/2022_KAPUSPORT_kérelem 

2022/2023

KAPUVÁRSPORT_HATÁROZAT

KAPUVÁRSPORT_KÉRELEM

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

2021/2022

MIZSE_Sport_Határozat

MIZSE_Sport_Kérelem

2022/2023

MIZSE_HATÁROZAT

MIZSE_KÉRELEM

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

2021/2022

PÉR_2021/2022 Határozat

PÉR_2021/2022 Kérelem

2022/2023

PÉR_HATÁROZAT

PÉR_KÉRELEM

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

RAAB Aréna Kft. - Tárgyi eszköz beruházás program

2020/2021

RaabArena_kérelem_2021

RaabArena_Határozat_2021

2021/2022

RAAB_ARÉNA_Határozat_2021/2022

RAAB_ARÉNA_Kérelem_2021/2022

2022/2023

 RAAB_HATÁROZAT

RAAB-KÉRELEM

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

  

2021/2022

2021/2022_SOPRONKÖVESD_Határozat 

Sopronkövesd_kérelem

2022/2023

SOPRONKÖVESD_HATÁROZAT

SOPRONKÖVESD_KÉRELEM

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

2021/2022

TÉT_2021/2022 Határozat

TÉT_2021/2022 Kérelem

 

2022/2023

TÉT_HATÁROZAT

TÉT_KÉRELEM

 

TSE Basket Kft.

2022/2023

TSE Basket Kérelem

TSE Basket Határozat

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +3620/9116911
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36 20/9116911 

               +3670/2668130

E-mail        noikosar.up@gmail.com , kosarlabda2010@gmail.com