Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

    KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

  2018.11.23
  NB1/B

         SZOESE SZOMBATHELY    18:15   logo eredeti  


     2018.11.28
     NB1/A

           letöltés    20:30     felnőtt logo




                

SERDÜLŐ SELEJTEZŐ
(szeptember 8-9)

Bajai NKK - Széchenyi KA 79:28
Széchenyi KA - Vasas Akadémia "A" 16:140

FELKÉSZÜLÉSI SERDÜLŐ TORNA, ZALAKAROS
(augusztus 21-22)

Széchenyi KA - Kanizsa DKK 37:42
Vasas/B - Széchenyi KA 33:41
Soproni Darazsak Akadémia - Széchenyi KA 76:36

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                   Kadet  bajnokság                        

  
   logo eredeti  2018.11.18  BAJA 
  14:00


                 Szlovák   Bajnokság                

 sbk logo 1  2018.11.17  logo eredeti
    U12
   10:00

        logo eredeti  2018.11.17   sbk logo 1
     U12  
    11:30

   BK Slovan Bratislava 2018.11.17  logo eredeti
     U14
     11:00

     logo eredeti  2018.11.17  BK Slovan Bratislava 
    U14
    12:30


                    Junior    Bajnokság                    

        Szolnoki máv se 2018.11.17   logo eredeti 
                                    12:00   

A hónap játékosa

                 Bánszegi Borbála

Bánszegi Borbála 

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-17:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 Kovács Margit Iskola Tornaterem
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:30-17:00  Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín:
Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)
Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Laklóth Anna, Simon Anaikó

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
U11 (Kenguru) 
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

U11 (Kenguru)
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

 

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1





                                                                                                        TAO honlapra


Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

 

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com