Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 

Hétfő 15:15-16:45 Yakuza
     
Kedd 15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00
Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok

EDZŐK: 

Gálos László (edző)

Sebetyén-Ádám Csilla  (edző)

Kószás Kriszta (atlétika edző)

Sebestyén Balázs (erőnléti edző)

Kiss László (erőnléti edző)


Játékosok:

Berzák Bianka
Csapó Dzsenifer
Gaál Fanni
Gosztola Réka
Karvai Vivien
Kozma Kata
Morócz Lili
Nagy Iringó 
Neilinger Jázmin
Stelczer Kinga
Tóth Noémi
Vuckovic Anna
Bakó Csenge
Bogár Fanni
Dénes Nóra
Kozári Hanna
Lép Iza
Nezvald Réka
Pauer Luca
Smunk Abigél
Gálos Hanna
Rigó Dorina
Szőke Sára
Forstoffer Lili
Józsa Luca
Szilágyi Csenge


U14 1





Mérkőzés eredmények


NBI/B

                            CSATA DSE 70-64 unigyor logo rgb

 

               


U18 Junior

                            unigyor logo rgb  30-96 VASAS

                       

 


U16 Kadet

                  Gyakorló DSE 51-59 unigyor logo rgb


U14 Serdülő

 

                           Kanizsa DKK 73-60 unigyor logo rgb
                     

 


U12 Gyerek

                    OROSZLÁNYI SPORT EGYLET   78 -44  unigyor logo rgb  

                         unigyor logo rgb 70-59  RICSILLA logo

 

A hónap játékosa

         2021. MÁRCIUS    
          U12- GYEREK           

Takács Kata Bora
TAKÁCS KATA BORA

Kata az elmúlt hónapban stabil és kiegyensúlyozott teljesítményt nyújtott. Az edzéseken elvégzett munkája és a mérkőzéseken mutatott megbízhatósága példaértékű és kiemelendő!

Edzés elérhetőségeink

Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 

Nyári Napközis Kosárlabda Tábor!

 

Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők!

Az elmúlt évekhez hasonlóan a Széchenyi Kosárlabda Akadémia az idén is megszervezi napközis sporttáborát. Kosártáborunkba 8-12 éves (2010 – 2013 évben született) gyerekek jelentkezését várjuk.

Várjuk azok jelentkezését is, akik szeretnek mozogni, játszani, versenyezni és jó társaságban, sportolással kívánják tölteni a nyári szünet első hetét.

 

Tábor helyszíne: Széchenyi István Egyetem, Apáczai Sportcsarnok (9022 Győr, Liszt F.u. 42.)

 

Időpont: 2021. június 21 – 25 és 2021. június 28 – július 2          

 

Megj.: Tervezzünk 2021. augusztus második felére is napközis tábort tartani, erről majd később tudunk tájékoztatni!


A tábor költsége: 16.000- Ft/hét.  A tábor hétfőtől péntekig tart.
Az összeget június 11-ig, az alábbi számlaszámra utalni szíveskedjék:

 Pannon Takarék 63200157-11094889-00000000 (megjegyzés rovat: Név, Napközi tábor)

A tábor reggel 8.00-tól 16.00 óráig tart, de már 7.30-tól várjuk a gyerekeket és 16.30-ig felügyeletet biztosítunk azoknak, akiknek a szülei nem tudnak 16.00 órára jönni.

Napközben ebédet kapnak a gyerekek.

A résztvevők mindegyike kap tábori pólót.

A foglalkozásokat a Széchenyi Kosárlabda Akadémia edzői tartják.

A táborban edzőként és vendégként is találkozhatnak a gyerekek az UNI Győr Mélyút női kosárlabda csapat játékosaival is.

A tábor tervezett napi programja:
07.30 – 08.45 érkezés a táborba     
09.00-12.00 edzések több csoportban
12.00-13.00 ebéd 
13.00-14.00 pihenő, érdekes programok
14.00 -16.00 edzés, csoportos és egyéni foglalkozások
16.00-16.15 szülői érkezés a gyerekért.
 
Jelentkezési határidő: május 31-ig!

Jelentkezési lapot az edzőktől, testnevelő tanároktól lehet kérni, illetve kérésre e-mailben is küldünk.


Érdeklődni és jelentkezni, illetve jelentkezési lapot igényelni az alábbi elérhetőségeken lehet:
Salamon Endre
Tel: 06 20 507 5596

Dagmar Imbergerova

Tel: 06 70 266 8130

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

 
CSAPATOK:


NB1/B, Junior 
 

Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár
     

EDZŐK
Junior: Tullner Krisztián 
NB1/B: Ábrahám Márta


 

Kadet  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

 

Hétfő 15:00-17:00     Edzőcsarnok  
Kedd 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 15:00-16:00 Yakuza
Csütörtök  15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Boda István, Tullner Krisztián


Serdülő U14 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:15-16:45 Yakuza-Eto park

Kedd

15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00 Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

Kedd 16:00-17:00  
Csütörtök 16:00-17:00  
Péntek 16:00-17:00  
EDZŐK: Marosvölgyi Anita, Gálosné Farkas Andrea

 

 



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:
Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00
EDZŐK: Salamon Endre, Zakariás Péter

 



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:30-17:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ: Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Kedd 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Csütörtök 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ: Zakariás Péter
 
(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

 


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira
 
Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Varga Zsófi
 


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com