Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             



  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

  CMB CARGO UNI GYŐR II. 2014/2015  
  NB I / B + JUNIOR mérkőzések menetrend alapszakasz  
                   
  október 3. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - VASAS Akadémia JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
2 0 1 4 október 9. 18:00 TFSE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Budapest  
október 10. 18:15 MTK Budapest - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Budapest  
október 11. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Tatai SE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
október 18. 15:00 Atomerőmű KSC Szekszárd - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Szekszárd  
október 19. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - BKG DSE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
október 22. 18:30 SZOESE Sportiskola - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Szombathely  
október 29. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Bajai NKK NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
                 
november 8. 17:00 Kanizsai Vadmacskák SE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Nagykanizsa  
november 9. 11:00 VASAS Akadémia - SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA JUNIOR Leány Junior "B" Budapest  
november 14. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - MTK Budapest JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
november 16. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - MAFC NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
november 21. 16:30 SZÉCHENYI KOSÁRAKADÉMIA - Atomerőmű KSC Szekszárd JUNIOR Leány Junior "B" Győr  
november 23. 13:00 Tatabányai KC - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Tatabánya  
                 
december 6. 15:30 CMB CARGO UNI Győr II. - SMAFC - NyME NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
december 14. 15:30 CMB CARGO UNI Győr II. - TFSE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
december 20. 11:00 Tatai SE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Tata  
                   
2 0 1 5 január 11. 17:00 BKG DSE - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Szigetszentmiklós  
január 25. 15.00 CMB CARGO UNI Győr II. - SZOESE Sportiskola NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
                 
február 1. 17:00 Bajai NKK - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Baja  
február 6. 16.30 CMB CARGO UNI Győr II. - Kanizsai Vadmacskák SE NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
február 14. 17:00 MAFC - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Budapest  
február 21. 11:00 CMB CARGO UNI Győr II. - Tatabányai KC NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Győr  
február 28. 18:00 SMAFC - NyME - CMB CARGO UNI Győr II. NB I / B Nemzeti Amatőr Baj.  Sopron  
                   

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények


NBI/B

                           

                 2020.11.18.- Szombathely

                           Szombathelyi egyetem kosár 64-80  unigyor logo rgb    

 

           2020.11.15.- Sopronkövesd

                        Ajka 50-49 unigyor logo rgb

 

               


U18 Junior

                      2020. 11. 07.-Győr

                              unigyor logo rgb 74-48 Törökflóris SE

 

                     2020.10.31.-Miskolc

                            DVTK 77-64 unigyor logo rgb

 

                     

 


U16 Kadet

                   


U14 Serdülő

 2020.10.17. Serdülő Regionális bajnokság-Alapszakasz I. 

 

                           unigyor logo rgb 132-11 SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA
                     

 

                          unigyor logo rgb 80-83 RICSILLA logo
                                    


U12 Gyerek

 2020.11.08.

                                unigyor logo rgb   44 -64  Soproni sportiskola  

                            OROSZLÁNYI SPORT EGYLET  86- 52  unigyor logo rgb

 

A hónap játékosa

         2020. OKTÓBER       
          U16- KADET              

SUga Kata

Suga Kata 

Edzés elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

 
CSAPATOK:


NB1/B, Junior 
 

Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok:

Hétfő 16:30-18:30 Edzőcsarnok          
Kedd 15:00-16:00 Yakuza -Eto park
17:00-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 17:00.18:30 Apáczai
Csütörtök 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Péntek    U18 15:00-17:00 Edzőcsarnok
            NB1/B 16:00-18:00 Mosonmagyaróvár
     

EDZŐK
Junior: Tullner Krisztián 
NB1/B: Ábrahám Márta


 

Kadet  U16 
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: 

 

Hétfő 15:00-17:00     Edzőcsarnok  
Kedd 16:30-18:30 Edzőcsarnok
Szerda 15:00-16:00 Yakuza
Csütörtök  15:00-17:00 Edzőcsarnok
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Boda István, Tullner Krisztián


Serdülő U14 

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: 
Hétfő 15:15-16:45 Yakuza-Eto park

Kedd

15:30-17:30

Apáczai
Szerda 15:30-17:00 Bercsényi iskola
18:00-19:30 Nádorvárosi Ált. iskola
(egyéni képzés)
Csütörtök 16:30-18:00 Nádorvárosi Ált. iskola
Péntek 15:00-17:00 Edzőcsarnok
     
EDZŐK: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  


Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (9024. Győr, Répce u. 2)
Időpontok: 

Kedd 16:00-17:00  
Csütörtök 16:00-17:00  
Péntek 16:00-17:00  
EDZŐK: Marosvölgyi Anita, Gálosné Farkas Andrea

 

 



Kenguru válogatott

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (9024. Győr, Kálvária u. 20.)
Időpontok:
Kedd  17:30-19:00
Péntek 16:30-18:00
EDZŐK: Salamon Endre, Zakariás Péter

 



(Kenguru) U11

Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok:
Kedd 15:30-17:00 Tulipános isk. tornaterme
Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános isk. tornaterme
EDZŐ: Perjámosi-Szabó Krisztina 


(Kenguru) U11

Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok:
Kedd 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
Csütörtök 14:30-16:00 Nádorvárosi isk. tornaterme
EDZŐ: Zakariás Péter
 
(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: 
Hétfő 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Kedd 13:45-15:00 EÜ tornaterem
Szerda 13:45-15:00 EÜ tornaterem
EDZŐ: Jakubovics Dóra



(Kenguru) U11

Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

 


(Kenguru)
 U11

Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira
 
Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Varga Zsófi
 


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

 

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com