Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

    KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

  2018.12.19
  Junior

         nyiregyházi kosársuli   15:00   logo eredeti  


     2018.12.12
     NB1/A

           felnőtt logo    19:00     Ep78N7kS 400x400 e1541407412247




                

Edzésidőpontok:

Hétfő:          15:00- 17:00         egyéni, és 17:00- 18:30 terem        (Edzőcsarnok)
Kedd:          16:00- 17:00         kondi, és  17:00- 18:30 terem         (Edzőcsarnok)
Szerda:        15:15- 16:45                                                                 (Jakuza, ETO Park)
Csütörtök:   16:30- 18:30         terem                                               (Edzőcsarnok)  
Péntek:        15:30- 17:00         terem                                               (Edzőcsarnok)

Játékosok:

Bánszegi Borbála
Bende Réka
Ferenczi Kata
Geleta Fanni
Kéita Aya Júlia
László Dóra
Milkovics Réka
Nagy Anna
Pozsgai Dóra
Rácz Karolina
Reider Janka Luca
Rozmán Lilla Anna
Suga Luca
Szirony Dorina
Takács Hanna
Téringer Lili


edzők:

Gálos László                    edző
Kiss László                      erőnléti szakedző
Kószás Kriszta                erönléti edző


Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                 Kadet  bajnokság                     

  
   SOPRONI DARAZSAK AKADÉMIA  2018.12.09  logo eredeti 
  15:00


           U14    Szlovák    Bajnokság            

   BKM NITRA  2018.12.15  logo eredeti
      11:00


       logo eredeti  2018.12.15   BKM NITRA
      13:00


            U12   Szlovák   Bajnokság              

             logo eredeti  2018.12.15    BK Slovan Bratislava
                                       10:00

           BK Slovan Bratislava 2018.12.15      logo eredeti  
                                         11:45

A hónap játékosa

                   204221

Nagy Rebeka

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-18:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:00-16:30  (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín:
Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)
Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Tullner Evelin, Simon Anaikó

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)

(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), Péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Hétfő 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Péntek 14:30 - 15:30 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1



TAO

 SZKA  2018/2019-es szezon

SFP:2018_2019_SFP_SZKA

Határozat: 2018_2019_Határozat_SZKA

  

ABDA Projekt 2018/2019-es szezon

SFP: 2018_2019_SFP_ABDA

Határozat:   2018_2019_Határozat_ABDA

  

KAPU Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_Kapu

Határozat 2018_19_Határozat_Kapu

  

MIZSE Sport 2018/2019-es szezon

SFP  2018_19_SFP_MIZSE

Határozat  2018_19_Határozat_MIZSE

 

 PÉR Sport 2018/2019-es szezon            

SFP:  2018_19_SFP_PÉR

Határozat:  2018_19_Határozat_PÉR

 

 RAAB Aréna 2018/2019-es szezon

Utánpótlásnevelés

SFP    2018_19_SFP_RaabAréna

Határozat    2018_19_Határozat_RaabAréna

Csarnoképítés

SFP  2018_19_SFP_CSARNOK_RaabAréna

Határozat    Folyamatban

 

 SOPRONKÖVESDI  2018/2019-aes szezon

Utánpótlásnevelés

SFP 2018_2019_SFP_sopronköves

Határozat Folyamatban

Csarnoképítés

SFP   2018_2019_SFP_CSARNOK_sopron

Határozat  Folyamatban

  

TÉT Projekt 2018/2019-es szezon

SFP:    2018_19_SFP_Tét

Határozat: 2018_19_Határozat_Tét

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

 

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com