Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             

 

     KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

      2018.10.27 
  NB1/B


          logo eredeti    11:00  MAFC
                

KADET SELEJTEZŐ
(szeptember 15-16)


SZKA - NYÍREGYHÁZI KOSÁRSULI 61-46

VASAS AKADEMIA B - SZKA 45-67
SZKA - ZSÍROS AKADEMAI KŐBÁNYA 50-49

FELKÉSZÜLÉSI KADET TORNA, ZALAKROS
(augusztus 25-26)


VASAS/B - SZKA 59-33

SZKA - BEAC 75-56

BRUNO FELKÉSZÜLÉSI KADET TORNA


SZKA - KP BRUNO 40-64

ZABINY - BRUNO - SZKA 50-44
SZKA - SBS OSTRAVA 57-50
SZKA - STRAKOVNICE 34-59

FELKÉSZÜLÉSI TORNA, ZALAKAROS
(augusztus 25-26)

SZKA - Kanizsa DKK 88:48
SZKA - MTK 110:51
SZKA - MTK 81:45

FELKÉSZÜLÉSI TORNA, BRNO
(szeptember 2-4)


SZKA - Slovanka Praha 63:71

SZKA - B.Bystrica 88:46
SZKA - Valosun BRNO 61:67
SZKA - SSMH BRNO 69:79

KIEMELT BAJNOKSÁG SELEJTEZŐ
(szeptember 16)


SZKA - CSATA-BEAC "B" 51:71

SZKA - ZALA VOLÁN 108:42

FELKÉSZÜLÉSI TORNA, TRNAVA
(szeptember 25)


SZKA - TRNAVA 76:52
SZKA - SLOVAN BRATISLAVA 95:58

REGIONÁLIS KADET BAJNOKSÁG
(október 16)


SZKA- KANIZSA VSE 100:65

SZKA- SZOMBATHELYI SI 144:54

BUDAPESTI KADET BAJNOKSÁG
(november 12)


SZKA - Kiss Lenke Kosársuli 106:51

(november 26.)
SZKA - Törekvés TF. 94:66
(december 18.)
SZKA - BEAC Újbuda/A 123:52
(december 14.)
SZKA - Zsíros KA 68:62
(január 11.)
SZKA - Zsíros KA 68:62
(január 21.)
SZKA - BEAC Újbuda/B 80:56
SZKA - Kölcsey Kincsei 146:0
(február 04.)
SZKA - Kiss Lenke Kosársuli 101:71
SZKA - MTK 75:62
(február 18)
SZKA - Zsíros KA 63:58
(március 18.)
SZKA - BEAC Újbuda "A" 94:31

(április 29.)

SZKA - Törekvés 67:71

SZKA - Kölcsey Kincsei 20:0
(május 21)


SZKA - MTK 103:57
SZKA - BEAC "B" 83:47

REGIONÁLIS KADET BAJNOKSÁG
(november 20)


SZKA - Zala Volán 94:51

SZKA - Kanizsa DKK 104:55

REGIONÁLIS KADET BAJNOKSÁG
(december 04)


SZKA- Zala Volán 70:67

SZKA- Szombathelyi SI 68:60

REGIONÁLIS KADET BAJNOKSÁG DÖNTŐ
(január 15)


SZKA - Szombathelyi SI 140 - 42
SZKA - Zala Volán 90:77

ORSZÁGOS KADET BAJNOKSÁG
(február 02)


SZKA - Dávid Kornél KA 90:68

(február 12)

SZKA - PVSK 83:50
(február 26)

SZKA- Törekvés 84:64
(március 11.)

SZKA - Dávid Kornél KA 66:63
(március 23.)

SZKA - PVSK 72:51
(április 1.)

SZKA - Törekvés 100:59
(április 23.)

SZKA - BEAC 58:54
(április 27.)

SZKA - BEAC 66:62
(május 4.)

SZKA - KSC Szekszárd 81:73
(május 7.)

SZKA - KSC Szekszárd 71:69

Országos Döntő
(május 23-26)

SZKA - Vasas 47:83

SZKA - Kosárlabda Akadémia Pécs 60:82

SZKA - DVTK 46:57

SZKA - Kecskeméti KA 54:76

SZKA - Soproni Darazsak 47:62

Ostrava, Húsvéti Torna (április 13-16)

SZKA - Ostrava 57:45

SZKA - Basket Zbrojni 103 : 18

SZKA - Konjice 70:48

SZKA - Tisnov 41:39

SZKA - Alba Berlin 43:47

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

                  Kadett    bajnokság                    

  
  KOSÁRALBDA AKADÉMIA PÉCSA  2018.10.14  logo eredeti 
  73:39


                 U12  Szlovák  Bajnokság             

     logo eredeti  2018.10.21 PIESTANSKE
    10:30

   PIESTANSKE 2018.10.21 logo eredeti
    12:00


                 U14 Szlovák Bajnokság               

       logo eredeti   2018.10.20  BANSKA BYSTRICA 
                                        U14
                                      12:00
                               
        BANSKA BYSTRICA   2018.10.20   logo eredeti 
                                     U14
                                  14:00

A hónap játékosa

              kéita aya

Kéita Aya 

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

Csapatok:

NB1/B , Junior  
Helyszín:
Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 16:00-17:00 (Kondi) és 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 16:30-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok) 
Edző: Gálos László    tel:.  0620/9116911

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Egyéni), 17:00-18:30 (Egyetemi edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Yakuzza ETO-Park), Csütörtök 15:30-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Egyetemi edzőcsarnok)
Edző: Tullner Krisztián   tel:. 0670/6130328

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Kovács Margit isk. (Répce u.2.) Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 15:00- 16:30 (Yakuzza ETO Park), Kedd 16:30-18:30 Atlétika+ terem (Egyetemi edzőcsarnok), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi iskola), Csütörtök 15:45-17:30  Egyéni képzés és 16:45- 18:00 Terem (Nádorvárosi iskola),  Péntek 17:30-19:00 Terem (Nádorvárosi iskola)
Edző: Boda István  tel:. 0620/3124194, Fűzy-Antolovics Adél tel:. 0670/3264616  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 16:00-17:00, Kedd 16:30-17:30, Csütörtök 16:00-17:30, Péntek 16:45-17:45 Kovács Margit Iskola Tornaterem
Edző: Sebestyén-Ádám Csilla

Gyerek U12
Helyszín: Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:30-17:00  Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín:
Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)
Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 Tulipános Iskola Tornaterem
Edző: Laklóth Anna, Simon Anaikó

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Prohászka Ottókár Gimnázium (Új Kapu u. 2)
Időpontok: Hétfő és Szerda 15:30-16:30  1-2.oszt. (Prohászka Középiskola Tornaterem), Csötörtök és Kedd 15:30-16:30 3.-4. oszt. (Porhászka Középiskola Tornaterem)
Edző: Viniczai Kata és Tullner Evelin

Előkészítő
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd és Szerda 13:40-14:30 (Fekete Istán Iskola Tornaterme)
U11 (Kenguru) 
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedd 12:40 - 13:40 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem),  Cütörtök 13:40 - 14:30 (Fekete István Ált. Iskola Tornaterem)
Edző: Piszker Tibor

 U11 (Kenguru)
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Kedd 15:00-16:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 15:00-16:00 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

U11 (Kenguru)
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Kedd 15:30-16:30 (Móra ferenc iskola Tornaterem), péntek 15:00-16:00 (Móra ferenc iskola Tornaterem)
Edző: Bakó László

 

 

            MKOSZ



                                            FIBA 1





                                                                                                        TAO honlapra


Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

 

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com