Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


             


  KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

Szezonzárás és nyitás az Akadémián

Június 10-én és 11-én szezonzáró szülői értekezletek voltak akadémiánkon.

Először az akadémiai korosztályok (kiegészülve az NBI/B-s csapattal) majd az U11-12-es csapataink hallgathatták meg Gálos László szakmai igazgató értékelését.

Itt szó került a személyi állomány megerősítéséről, és annak hozadékairól. Salamon Endre és Merim Mehmedovic kiváló szakemberek érkezése nagy lendületet adott az itt dolgozó edzőknek, játékosoknak egyaránt.

Gyúrói poszton Dobrí Tamás telitalálatnak bizonyult. Hozzáértése, lelkesedése nagy elismerést aratott a játékosok és edzők körében egyaránt.

Végre megoldódott a játékosok lelki trenírozása is. Alföldi Zoltán pszichológus vezetésével a kadet és junior csapataink kezdhették meg a csoportos majd az egyéni foglalkozásokat.

Komoly beruházás volt a Kovács Margit Általános és Középiskola tornacsarnokának rekonstrukciója, ahol a teljes padlócseréhez járultunk hozzá. Ebben az iskolában edz U12-es csapatunk, valamint az iskola U11-es és előkészítő csoportja is.    

A szezon lezárása után az új évad terveit hallhatta a publikum. Bemutatásra kerültek a következő esztendő csoportjainak edzői, valamint az új edzőcsoportok névsorai is.

Komoly erősítést sikerült megvalósítani menedzsmentünknek! Folytatva az előző évi építkezést újabb kiváló szaktekintélyek segítik már most játékosainkat.

Székely Norbert szövetségi kapitány tanácsadónak, Iványi Dalma a felnőtt csapat vezetőedzőjének, Ábrahám Márta az NBI/B-s csoport vezetőedzőjének érkeztek.

Mindhárman válogatottaknál is dolgoznak. Most egy olyan szakmai stáb jött össze Győrben, amelyik záloga lehet annak, hogy az itt felnövekvő tehetségek (amennyiben ők is hozzáteszik a részüket) komoly karriert futhassanak be!!

Az egyes csoportok vezető edzői ezután különvonulva beszélték át az elkövetkező időszak szakmai programját a szülőkkel és játékosokkal.

Csütörtökön egy szintfelméréssel egybekötött szülői értekezletet tartottunk az edzőcsarnokban 9-11 éves játékosaink és szüleik számára. Salamon Endre szakág vezető vezetésével 12 edző dolgoztatta és figyelte a megjelent ifjú titánokat.

A bemutató edzés után Salamon Endre ismertette a hónap hátralevő részének feladatait valamint az augusztusi felkészüléssel kapcsolatos információkat.  


Hajrá Lányok!  Hajrá Győr!

Következő Mérkőzés/ Mérkőzés eredmények

             U18   Junior   Bajnokság                    

       


                   U16  Kadet     Bajnokság            

  

      


                        U14      Bajnokság                      

 

A hónap játékosa

                

 

Edzések elérhetőségeink

                                                               Edzések, elérhetőségeink

 Széchenyi Kosárlabda Akadémia SE

 

SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Bővebben:       SZAKMAI ÉRTÉKELÉS

Csapatok:

NB1/B, Junior  
Helyszín:
 Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő: 15:15-16:45 (Jakuzza), Kedd 17:00-18:30 (Edzőcsanok), Szerda 16:30-18:00 (Apáczai Csere János Kar), Csütörtök 17:00-18:30 (Edzőcsarnok), Péntek 15:30-17:00 (Edzőcsarnok) 
Edző: Junior: Tullner Krisztián, NB1/B: Merim Mehmedovic

Kadet  U16
Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok  (Egyetem tér 1.)
Időpontok: Hétfő 15:00-17:00 (Edzőcsarnok), Kedd 16:30-18:30 (Edzőcsarnok), Szerda 15:15-16:45 (Jakuzza), Csütörtök 15:00-17:00 (Edzőcsarnok), Péntek 15:00-17:00 (Edzőcsarnok) 
Edző: Boda István, Tullner Krisztián

Serdülő U14

Helyszín: Egyetemi edzőcsarnok, Yakuza (ETO-Park)
Időpontok: Hétfő 17:00-18:30 (Edzőcsarnok), Kedd 15:30-17:00 (Jakuzza), Szerda 18:00-19:30 (Nádorvárosi Ált. iskola), Csütörtök 16:00-18:00 (Nádorvárosi Ált. iskola), Péntek 17:30-19:00 (Nádorvárosi Ált.iskola) 
Edző: Gálos László, Sebetyén-Ádám Csilla  

Gyerek U12
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző Iskola (Répce u. 2)
Időponok: Hétfő 15:45 - 17:00, Kedd 16:30 - 18:30, Csütörtök 16:00 - 17:30, Péntek 16:45 - 17:45 (Kovács Margit Iskola Tornaterem)
Edző: Marosvölgyi Anita, Farkas Andrea

Gyerek U12
Helyszín: Tét,  Kisfaludy Károly Általános Iskola (Debrecen u. 3)
Időpontok: Hétfő 15:15-16:30 és csütörtök 15:30-17:00-ig a (Kisfaludy Károly Általános Iskola Tornaterem)
Edző: Tullner Evelin 

U11 (Kenguru)
Helyszín: Tulipános Általános Iskola (Rónay Jácint u. 4)

Időpontok: Kedd és Csütörtök 15:30-16:30 (Tulipános Iskola Tornaterem)
Edző: Perjámosi-Szabó Kriszi 

U11 (Kenguru)
Helyszín: (Prohászka iskola) Edzés - Széchenyi istván Egyetem Apáczai Csere János Kar  (Győr, Liszt Ferenc u. 42, 9022)
Időpontok: Hétfő és szerda 14:00 - 15:30, Kedd és csütörtök 15:45 - 17:00 1,2,3,4. osztályosok.
Edző: Salamon Endre, Tullner Evelin, Horváth Dóra

(Előkészítő)
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira


(Kenguru) U11
Helyszín: Fekete István Általánios iskola (Kodály Zoltán u. 31)
Időpontok: Kedden a 4. órában és Csütörtökön a 7. órában (Iskola tornatermében)
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kovács Margit Általános és Szakképző iskola (Répce u. 2)
Időpontok: Előkészítő: Hétfő 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem), Csütörtök 13:30 - 14:15 (Kovács Margit Iskola Tornaterem) 
                    Kenguru: Kedd 15:00 - 16:15 (Kovács Margit Tornaterem), Csütörötök 15:00 - 16:00  (Kovács margit Tornaterem) 
Edző: Marosvölgyi Anita Judit

(Kenguru) U11
Helyszín: Győri Móra Ferenc Általános Iskola és Szakgimnázium (Kodály Zoltán u. 20-24)
Időpontok: Keden a 6. órában és Szerdán az 5. órában (Iskola tornatermében) 
Edző: Piszker Tibor, Kerpics Elvira

(Kenguru) U11
Helyszín: Kölcsey Ferenc Általános Iskola (Győr, 9024, Szent Imre út 27)
Időpontok: Kedd 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem), Szerda 14:00 - 15:00 (EÜ tornaterem)
Edző: Sebestyén - Ádám Csilla

(Előkészítő)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Hétfő 14:30 - 15:15 és Kedd 13:55 - 14:40 az (Iskola tornatermében)
Edző: Farkas Andrea
(Kenguru)
Helyszín: Nádorvárosi Általános Iskola (Győr, Kálvária u. 20.  9024)
Időpontok: Kedd és csütörtök 14:45 - 16:00 (Iskola tornatermében) 
Edző: Zakariás Péter


                         MKOSZ

     

  FIBA 1



TAO

SZKA

2020/2021

SZKA_2021_SFP

SZKA_2021_határozat

 

Abda-Projekt Kft.

2020/2021

Abda_2021_SFP
Abda_ 2021_Határozat

 

KapuSport Kft.

2020/2021

KS_2021_SFP

KS_2021_Határozat

 

MIZSE-SPORT Kft.

2020/2021

MIZSE_2021_SFP

MIZSE_2021_Határozat

 

PÉR SPORT Kft.

2020/2021

PER_20121_SFP

PER_2021_Határozat

 

RAAB-ARÉNA Kft.

2020/2021

RAAB_2021_SFP

RAAB_2021_Határozat 

Sopronkövesdi Sport Szolgáltató Kft.

2020/2021

SK_2021_SFP

SK_2021_Határozat

 

TÉ-T Projekt Kft.

2020/2021

Tét_2021_SFP

Tét_2021_Határozat

Kapcsolat

Széchenyi Kosárlabda Akadémi Sportegyesület


Széchenyi Kosárlabda Akadémia

 
Működtető

 

    Széchenyi Kosárlabda Akadémia Sportegyesület
    9026 Győr, Egyetem tér 1.
    9007 Győr Pf. 763.
    Tel.: +36/96/613-732
    e-mail:  kosarlabda2010@gmail.com

 

Elnökség

    Elnök:                    Fűzy András

    Elnökségi tagok:    Dr. Földesi Péter, Gálos László  

            
Vezetőség

Szakmai igazgató:   Gálos László   

Technikai vezető:     Dagmar Imbergerová    

Telefon    +36-96-613-732

Fax        +36-96-613-732

E-mail        noikosar.up@gmail.com